Anestetická a dýchacia technika

  • 2019
  • 2015
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010

Medica 2014, Düsseldorf, Nemecko

20. 11. 2014

Medzinárodná výstava zdravotníckej techniky Medica v Düsseldorfe je miestom, kde výrobcovia zdravotníckych prístrojov prezentujú svoje horúce novinky. Prezentácia našej spoločnosti nezaostávala za žiadnym svetovým lídrom.

viac

Prezentácia, Kirov, Rusko

10. 9. 2014

Pracovné cesty našich technikov a obchodníkov do Ruska sú spojené s návštevou kliník a tiež s prezentáciami určeným širokému okruhu užívateľov našich prístrojov, napríklad на seminári anestéziológov v Kirovskej krajskej nemocnici.

viac

Školenie servisných technikov z Ruska, Stará Turá, Slovensko

9. 6. 2014

Veľmi dôležitý je kontakt partnerov s výrobným podnikom, preto pravidelne organizujeme školenia v priestoroch našej spoločnosti. Servisní technici a obchodní partneri tak získavajú komplexné informácie o výrobnom programe a o našej spoločnosti.

viac

Euroanaesthesia, Stockholm, Švédsko

2. 6. 2014

Účasť na prestížnom európskom kongrese Euroanaesthesia, ktorý sa koná pravidelne v júni, sa stala pre spoločnosť CHIRANA už tradíciou. Kongres je putovný, koná sa vždy v inom meste v Európe.

viac

Iran Health, Teherán, Irán

19. 5. 2014

Výrobky z Chirany sú populárne aj Iráne. V tomto roku sme sa spoločne s iránskych partnerom Kimiaye úspešne zúčastnili prestížnej výstavy zdravotníckej techniky Iran Health.

viac

Školenie servisných technikov, Jekaterinburg, Rusko

17. 4. 2014

Prístroje dýchacej a anestetickej techniky sú vyvinuté na vysokej technickej úrovni, preto je potrebné pravidelné praktické preškolenie servisných technikov a dealerov na všetkých trhoch. A školenia v Jekaterinburgu sa už stali tradíciou.

viac

Školenie obchodných partnerov z Bulharska, Moldavska, Mexika a Indonézie

27. 3. 2014

Prístroje dýchacej a anestetickej techniky sú vyvinuté na vysokej technickej úrovni, preto je potrebné pravidelné praktické preškolenie servisných technikov a dealerov na všetkých trhoch.

viac

Salmed, Poznaň, Poľsko

10. 3. 2014

Na výstave Salmed v Poľsku v rámci širokého sortimentu zdravotníckych prístrojov náš obchodný partner Eres Medical pravidelne vystavuje aj dýchacie a anestetické prístroje Chirana Aura a Venar.

viac