Vývojový pracovník, konštruktér - elektrotechnik

Počet voľných pracovných miest: 1

Miesto výkonu práce: Stará Turá

Základná zložka mzdy (v hrubom): 1500

Dátum nástupu: ihneď

Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Pracovná oblasť: strojárstvo, výroba

Údaje o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Spolupráca/samostatná práca na vývoji dýchacej a anestetickej techniky

- Návrh a konštrukcia PCB a všetkých elektronických modulov prístrojov

- Vývoj prototypov a funkčných vzoriek

- Tvorba manuálov a technickej dokumentácie hotového výrobku

Zamestnanecké výhody, benefity

- 7,5 h pracovná doba / 0,5 h prestávka na obed/

- mesačne vyplácaný zdravotný bonus vo výške 35 eur

- doplnkové dôchodkové sporenie /príspevok od zamestnávateľa vo výške 20 eur/

- nadčasové a iné príplatky

- hmotná zainteresovanosť na splnených hospodárskych výsledkoch

- finančné odmeny pri životných a pracovných jubileách,

- zvýšené odchodné a odstupné v nadväznosti na odpracované roky,

- poskytovanie bezúročných pôžičiek vybraným zamestnancom,

- stravovanie v podnikovej jedálni

- príspevok na rekreáciu

- ponuka rekreačných, športových, kultúrnych a iných aktivít pre zamestnancov prostredníctvom podnikového združenia Sympatia

Požiadavky na zamestnanca

- pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním: vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa

- vzdelanie v odbore: elektrotechnika, biomedicínske inžinierstvo

- prax v odbore nie je podmienkou

-jazykové znalosti: anglický jazyk - samostatný používateľ A2, B1

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- min.§22 vyhlášky 508/2009, Z.z. samostatný elektrotechnik

- znalosť elektrotechnických CAD systémov

- základy hardware (hradlové polia)

- znalosti navrhovania PCB

- znalosti EMC

- znalosť ‘real-time embedded’ hardware management

- základná znalosť embedded C, C++, assembler

- znalosť ISO 13485, IEC 60601, ISO 80601-2-12, ISO 80601-2-13, Reg EU 2017/745 - nie je podmienkou

- chuť sa učiť

- odborná zdatnosť, komunikatívnosť,

- flexibilita, samostatnosť

- zodpovednosť a punktuálnosť

- ambicióznosť

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu, kontaktujte naše personálne oddelenie:

e-mail:  azavodna@chirana.eu

tel. kontakt: +421 951 30 81 15