Obsluha zváracieho robotického pracoviska

Počet voľných pracovných miest: 1

Miesto výkonu práce: Stará Turá

Základná zložka mzdy (v hrubom): 1000

Dátum nástupu: ihneď

Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Pracovná oblasť: strojárstvo, výroba

Údaje o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výroba zvarencov na robotickom MIG/MAG pracovisku

- výmena zváracích prípravkov, ukladanie polotovarov do zváracích prípravkov

  a optická kontrola správnosti zvarov

- zodpovednosť za výrobu zváraných dielov a zvarencov v súlade

  s  požiadavkami výroby

Zamestnanecké výhody, benefity

- 7,5 h pracovná doba / 0,5 h prestávka na obed/

- mesačne vyplácaný zdravotný bonus vo výške 35 eur

- doplnkové dôchodkové sporenie /príspevok od zamestnávateľa vo výške 20 eur/

- nadčasové a iné príplatky

- hmotná zainteresovanosť na splnených hospodárskych výsledkoch

- finančné odmeny pri životných a pracovných jubileách,

- zvýšené odchodné a odstupné v nadväznosti na odpracované roky,

- poskytovanie bezúročných pôžičiek vybraným zamestnancom,

- stravovanie v podnikovej jedálni

- príspevok na rekreáciu

- ponuka rekreačných, športových, kultúrnych a iných aktivít pre zamestnancov prostredníctvom podnikového združenia Sympatia

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním: stredné odborné vzdelanie v odbore obrábač kovov, úplné stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Strojárstvo a ostatná kovospracúvacia výroba

Vzdelanie v odbore: strojárstvo

Identifikačný preukaz zvárača, resp. zváračského robotníka podľa STN 050705

Počet rokov praxe: aspoň 1

Osobnostné predpoklady a zručnosti

-    odborná spôsobilosť na požadovanú zváraciu techniku,

-    čítanie technickej dokumentácie

-       fyzická pripravenosť manipulácie so zvarencami cca 5-15 kg

-       skúsenosti s iným typom zvárania ako MIG/MAG

-       zváračské skúšky výhodou

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu, kontaktujte naše personálne oddelenie:

e-mail:  azavodna@chirana.eu

tel. kontakt: +421 951 30 81 15