Referencie zákazníkov

Belgicko - Doctor Goris

2019

Holandsko

2016

Francúzsko

2016

Belgicko

2016

Venar TS v Klinike očných chorôb v Moskve, Rusko

2015

Náš nový anestéziologický prístroj VENAR TS v xenónovom prevedení sa výborne osvedčil v Klinike očných chorôb v Moskve, kde ho začal používať pre svojich pacientov profesor Michail Požarickij pri chirurgických zákrokoch. Pochvalne sa o našom Venare TS vyjadruje aj prof. Lev Leonidovič Nikolaev, ktorý prístroj obsluhuje. Podľa jeho vyjadrenia je náš prístroj veľkým prínosom pre ruský trh a anesteziológov, ktorí chcú pracovať s xenónom.

V oblasti Oftalmológie sa veľmi priaznivo uplatňujú vlastnosti plynu „xenón" ako anestetika, ktorý vplýva na zníženie vnútroočného tlaku a na rýchle prebudenie pacienta bez akýchkoľvek vedľajších negatívnych následkov.

Saint Lucia - Nemocnica Sv. Lucia - Venar Libera

2020

Holandská spoločnosť Globe Corporation BV prostredníctvom vyhraného tendra nainštalovala v októbri 2015  našich 5 ks anestetických prístrojov Venar Libera aj do tak exotickej destinácie v Severnej Amerike, akou je nemocnica na ostrove Saint Lucia, kde bol aj riadne zaškolený zdravotnícky personál, ktorý vyjadril veľkú spokojnosť s používaním našich prístrojov v praxi.

Školenie vo Fakultnej nemocnici v Banskej Bystrici, Slovensko

2015

Najlepšou cestou k zvládnutiu zložitých prístrojov je praktická ukážka a školenie priamo tam, kde sa prístroje používajú. Naši odborníci predvádzajú ovládanie a používanie anestetického prístroja Venar vo Fakultnej nemocnici v Banskej Bystrici.